INTERIER GROUP E-shop Nábytek Nábytek pro mateřské školy

Nábytek pro mateřské školy

V kategorii "nábytek pro mateřské školy" máme v nabídce dětské židle, dětské stoly, vybavení šaten, různé nábytkové sestavy - hrady, domečky, kontejnery a paravany . Vybavujeme také školní družiny, školní šatny, kanceláře a kabinety. Školní nábytek je vyroben převážně z bukového lamina, opatřené ABS hranou o tloušťce 2 mm. Nábytek pro školy a mateřské školy má vysokou úroveň a dlouhodobou životnost, díky kvalitnímu strojnímu vybavení včetně CNC technologií a nářezových center. Dětský nábytek vyrábíme v různých odstínech bez příplatku.

Nábytek pro mateřské školy je certifikován ZÚS České Budějovice.

Cenovou nabídku jednotlivých prvků nábytku pro mateřské školy Vám vyhotovíme na základě Vašich požadavků a podkladových materiálů. Napište nám na email: info@interiergroup.cz .

Pro Vaši představu uvádíme postup realizace projektu. Na první fotografii je znázorněna třída před rekonstrukcí, na druhé je vypracován 3D návrh nového projektu a na třetí fotografii je finální provedení z naší nabídky sortimentu.

mateřská škola
třída před rekonstrukcí
 mateřská škola
3D návrh
 mateřská škola
třída po rekonstrukci
mateřská škola - třída před rekonstrukcí mateřská škola - 3D návrh

mateřská škola - třída po rekonstrukci

mateřská škola - třída před rekonstrukcí mateřská škola - 3D návrh mateřská škola - třída po realizaci

Prezentace:

mateřská škola - realizacemateřská škola - realizacemateřská škola - realizacemateřská škola - realizacemateřská škola - realizacemateřská škola - realizacemateřská škola - realizace

Výroba nábytku:

výroba školního nábytkuvýroba školního nábytkuvýroba školního nábytkuvýroba školního nábytku

 

Do hracích koutů máme v nabídce relaxační polštáře a sedací pytle . Sedací vaky se dají snadno přenášet a jsou výborným bytovým doplňkem nejen pro děti, ale i dospělé.

zpět na: Nábytek


Kdo jsme a co vám nabízíme?

Již od roku 1996 úspěšně působíme v oblasti návrhů a realizací interiérů, a to jak administrativních budov a obchodních prostor, tak bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s nápaditými architekty i spolehlivými projektanty a stavebními firmami. Zaměřujeme se na Zlínsko - Zlínský kraj (Zlín, Uherské Hradiště), ale jsme schopni uspokojit poptávky zákazníků z celé ČR. 

Jsme specialisté na kancelářské židle a kancelářská křesla

V našem e-shopu najdete velký výběr kancelářských křesel i židlí, a to od jednoduché kancelářské židle se základní mechanikou až po luxusní ergonomické manažerské kancelářské křeslo. Dále nabízíme kancelářský, bytový i speciální nábytek v typizovaném provedení i s možností výroby na míru.

INTERIER GROUP s.r.o.

Otakarova 1253 (naproti fin. úřadu)
686 01 Uherské Hradiště

Telefon:  572 551 826
Mobil:  725 684 456
Mobil:  725 684 455
E-mail: info@interiergroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí   8 - 17h
Úterý   8 - 17h
Středa   8 - 17h
Čtvrtek   8 - 17h
Pátek   8 - 16h

 

Mapa

Mapa