INTERIER GROUP E-shop Nábytek Zdravotnický nábytek

Zdravotnický nábytek

Výroba zdravotnického nábytku pro nemocnice, ordinace, vyšetřovny, polikliniky. Kvalitní lékařský nábytek na zakázku, sedací nábytek do čekáren , židle a křesla do ordinací . Medica - lékařské a laboratorní židle se vyrábí z hygienicky omyvatelných materiálů s chromovými doplňkami. Jsou vhodné do ordinace, ambulance, sesterny, různé laboratorní pracoviště.  V nabídce máme také lavice, křesla, sedací soupravy a stolky pro čekárny lékařských ordinací, nemocnice, polikliniky - klikněte zde »» . Pro zdravotnická pracoviště jsou samozřejmostí kartotéky, skříně na léky a spisové skříně na šanony - naleznete zde »» .

Zdravotnický nábytek vyrábíme z LTD v různých odstínech osazený ABS hranami.

Pomůžeme Vám vkusně a prakticky zařídit ordinaci, ambulanci, čekárny nebo fakultní nemocnici. Cenovou nabídku Vám zašleme na základě Vašich požadavků a zaslaných podkladů. Napište nám na email info@interiergroup.cz .

Fotogalerie realizací zdravotnického nábytku

Nemocnice Porodnicko-gynekologické oddělení

nemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělenínemocnice porodnicko-gynekologické oddělení

Nemocnice - Magnetická rezonance

nemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonancenemocnice magnetická rezonance

Lékařská ordinace

lékařská ordinacelékařská ordinacelékařská ordinacelékařská ordinace

zpět na: Nábytek


Kdo jsme a co vám nabízíme?

Již od roku 1996 úspěšně působíme v oblasti návrhů a realizací interiérů, a to jak administrativních budov a obchodních prostor, tak bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s nápaditými architekty i spolehlivými projektanty a stavebními firmami. Zaměřujeme se na Zlínsko - Zlínský kraj (Zlín, Uherské Hradiště), ale jsme schopni uspokojit poptávky zákazníků z celé ČR. 

Jsme specialisté na kancelářské židle a kancelářská křesla

V našem e-shopu najdete velký výběr kancelářských křesel i židlí, a to od jednoduché kancelářské židle se základní mechanikou až po luxusní ergonomické manažerské kancelářské křeslo. Dále nabízíme kancelářský, bytový i speciální nábytek v typizovaném provedení i s možností výroby na míru.

INTERIER GROUP s.r.o.

Otakarova 1253 (naproti fin. úřadu)
686 01 Uherské Hradiště

Telefon:  572 551 826
Mobil:  725 684 456
Mobil:  725 684 455
E-mail: info@interiergroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí   8 - 17h
Úterý   8 - 17h
Středa   8 - 17h
Čtvrtek   8 - 17h
Pátek   8 - 16h

 

Mapa

Mapa