INTERIER GROUP E-shop Šatní skříně a lavičky Plastové šatní skříně

Plastové šatní skříně

Plastové šatní skříně jsou vhodné do vlhkého a mokrého prostředí: bazény, aquaparky, sauny, lázně. Provedení šatních skříní - nejkvalitnější materiály HPL (vysokotlaký laminát s povrchovou úpravou melamin) vsazený do hliníkových eloxovaných rámů.

Plastové šatní skříně je možné vybavit zámky systému EPOS. HPL deska je nenasákavá a odolná proti oděru, hrany po řezu není třeba dále opatřovat dalšími prvky, hliníkové profily tvoří pevný rám skříně - odolnější proti vypáčení, panty jsou tvořeny jedním průběžným profilem - minimální možnost napadení skříně od pantů.

Doplňky šatních skříní: velkoplošná ramínka, etikety info systému, pásky na ruku

filtr

PLASTOVÉ ŠATNÍ SKŘÍNĚ

PLASTOVÉ ŠATNÍ SKŘÍNĚ
Šatní skříně, plastové, provedení - nejkvalitnější materiály...

zpět na: Šatní skříně, skříňky a lavičky


Kdo jsme a co vám nabízíme?

Již od roku 1996 úspěšně působíme v oblasti návrhů a realizací interiérů, a to jak administrativních budov a obchodních prostor, tak bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s nápaditými architekty i spolehlivými projektanty a stavebními firmami. Zaměřujeme se na Zlínsko - Zlínský kraj (Zlín, Uherské Hradiště), ale jsme schopni uspokojit poptávky zákazníků z celé ČR. 

Jsme specialisté na kancelářské židle a kancelářská křesla

V našem e-shopu najdete velký výběr kancelářských křesel i židlí, a to od jednoduché kancelářské židle se základní mechanikou až po luxusní ergonomické manažerské kancelářské křeslo. Dále nabízíme kancelářský, bytový i speciální nábytek v typizovaném provedení i s možností výroby na míru.

INTERIER GROUP s.r.o.

Otakarova 1253 (naproti fin. úřadu)
686 01 Uherské Hradiště

Telefon:  572 551 826
Mobil:  725 684 456
Mobil:  725 684 455
E-mail: info@interiergroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí   8 - 17h
Úterý   8 - 17h
Středa   8 - 17h
Čtvrtek   8 - 17h
Pátek   8 - 16h

 

Mapa

Mapa