INTERIER GROUP E-shop Židle a křesla Balanční kancelářské židle

Balanční židle

Balanční židle - Vaše cesta ke zdravému sezení

Kvalitní kancelářské židle s důrazem na ergonomii sezení. Ve spolupráci s odborníky na fyzioterapii a ortopedii na straně jedné, a technology výroby na straně druhé, byl vyvinut jedinečný typ zdravotních balančních židlí FLEX a BALANC.

V dnešní hektické a náročné době si lidé neuvědomují, co stojí za jejich špatným zdravotním stavem. Na vině je stresující pracovní prostředí, nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, ale výzkumy prokazují, že jedním z hlavních viníků je špatné sezení. Každý z nás totiž několik hodin denně prosedí, mnohdy i více než 12 či 14 hodin vkuse! Sedíme v autě, v kanceláři u pracovního stolu, doma u televize či počítače. Není divu, že většina z nás trpí silnými bolestmi zad a hlavy, otoky spodních i horních končetin, a máme sklon k obezitě.

Právě na to bylo myšleno během vývoje unikátních kancelářských balančních židlí FLEX a BALANC. Při sezení na této židli balancujete a Vaše tělo je donuceno reagovat na balanční pohyby korekcemi sezení. Posilujete tím nejen břišní a zádové svaly, ale páteř je neustále v ideální poloze, stejně jako je tomu při chůzi. Takový pohyb zlepšuje lymfatický systém a tím eliminuje tvorbu otoků. Vedlejším efektem často bývá nejen zpevněné břišní a zádové svalstvo, ale i úbytek tukových vrstev.

Na trhu existuje několik typů takových balančních židlí. Naše je však unikátní v tom, že lze balanční systém deaktivovat pomocí STOP&GO mechanismu a židle se chová jako standardní otočná kancelářská židle. Došli jsme totiž k názoru, že stejně jako nelze intenzivně cvičit v posilovně 3-4 hodiny bez následků, nelze ani sedět celou pracovní dobu na balanční židli. V současné době jsou židle FLEX a BALANC jako jediné, které spojují výhody balanční kancelářské židle židle s klasickou. Uživatel může kdykoliv balanční systém aktivovat nebo naopak zajistit proti pohybům.

filtr

REFLEX BALANCE

REFLEX BALANCE
Ve vzorkovně
19 300 Kč vč. DPH

Kancelářské zdravotní křeslo s balančním pohybem REFLEX

VITALIS BALANCE

VITALIS BALANCE
Ve vzorkovně
21 900 Kč vč. DPH

TOP kancelářské zdravotní křeslo s balančním pohybem VITALIS i pro 24 hodinový provoz.

ALEX BALANCE

ALEX BALANCE
Ve vzorkovně
8 000 Kč vč. DPH

Zdravotní ergnomická židle ALEX BALANCE

ERGO FLEX

ERGO FLEX
Ve vzorkovně
7 000 Kč vč. DPH

Zdravotní ergnomická židle ERGO FLEX

TECHNO FLEX

TECHNO FLEX
Ve vzorkovně
14 000 Kč vč. DPH

Zdravotní balanční ergonomická židle TECHNO FLEX

TECHNO MEDICA BALANCE

TECHNO MEDICA BALANCE
Novinka
14 900 Kč vč. DPH

Zdravotní balanční židle TECHNO MEDICA BALANCE

QUATTRO BALANCE

QUATTRO BALANCE
Novinka
15 500 Kč vč. DPH

Zdravotní balanční židle QUATTRO BALANCE

ERGO FLEX color

ERGO FLEX color
Novinka
7 900 Kč vč. DPH

Zdravotní ergnomická židle ERGO FLEX color

frodo FLEX

frodo FLEX
Novinka
8 800 Kč vč. DPH

Zdravotní ergnomická židle frodo FLEX

zpět na: Židle a křesla


Kdo jsme a co vám nabízíme?

Již od roku 1996 úspěšně působíme v oblasti návrhů a realizací interiérů, a to jak administrativních budov a obchodních prostor, tak bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s nápaditými architekty i spolehlivými projektanty a stavebními firmami. Zaměřujeme se na Zlínsko - Zlínský kraj (Zlín, Uherské Hradiště), ale jsme schopni uspokojit poptávky zákazníků z celé ČR. 

Jsme specialisté na kancelářské židle a kancelářská křesla

V našem e-shopu najdete velký výběr kancelářských křesel i židlí, a to od jednoduché kancelářské židle se základní mechanikou až po luxusní ergonomické manažerské kancelářské křeslo. Dále nabízíme kancelářský, bytový i speciální nábytek v typizovaném provedení i s možností výroby na míru.

INTERIER GROUP s.r.o.

Otakarova 1253 (naproti fin. úřadu)
686 01 Uherské Hradiště

Telefon:  572 551 826
Mobil:  725 684 456
Mobil:  725 684 455
E-mail: info@interiergroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí   8 - 17h
Úterý   8 - 17h
Středa   8 - 17h
Čtvrtek   8 - 17h
Pátek   8 - 16h

 

Mapa

Mapa