INTERIER GROUP E-shop Židle a křesla Kancelářské zdravotní židle THERAPIA

Kancelářské zdravotní židle THERAPIA

THERAPIA - dlouhé sezení bez bolesti

Unikátní ergonomické židle THERAPIA díky své konstrukci podporují aktivní sezení a jsou tak vhodné pro dlouhodobé sezení.

 Aktivní sezení a ergonomie pracoviště

Sedět aktivně nebo dynamicky paradoxně neznamená cvičit během sezení. Neznamená to však, že byste měli na židli ztuhnout a nehýbat se. Pokud patříte k těm, kteří sedí téměř celý den, ať už nad studijními knihami či v práci u počítače, je třeba sedět na správné židli a dodržovat určitá pravidla:

Židle by měla splňovat určitý ergonomický standard

Na jaké kancelářské židli v práci nebo doma sedíme, tak se také cítíme. Proto by Vaše židle měla při dlouhodobém sezení umožňovat tzv. dynamické sezení. Takové židle jsou většinou označovány jako ergonomické nebo zdravotní a nejčastěji disponují ergonomicky tvarovaným sedákem i opěrákem. Mechanismus kancelářských židlí je často synchronní (nezávislé nastavení úhlu mezi opěrou a sedákem). Měl by umožňovat nastavení výšky sedáku pomocí plynového pístu, výšky zádové opěry (nezávisle na sedáku) a výšky područek. Běžné kancelářské židle nebo kancelářská křesla umožňují pouze nastavení základních funkcí, zpravidla výšku sedu. A však čím více má židle ergonomických funkcí, tím lépe ji lze individuálně nastavit a vyřešit tak více problémů.

Správná ergonomická židle pomůže řešit problematiku dlouhého sezení, není však alfou a omegou. Je třeba vyřešit také své pracoviště a celkový vztah k sedu.

Zvyknout si sedět správně

Zpočátku se zdravotní židle může zdát nepohodlná. Je třeba si ji nastavit dle vlastních parametrů a potřeb a to i postupně v průběhu několika dnů. První dny je vhodné sed kontrolovat a zjišťovat optimální nastavení tak, aby se sedící cítil co nejpohodlněji. Po jeho dosažení je pak pracovní sezení ideální a sedící se může plně věnovat pracovním povinnostem.

Přehled sortimentu ergonomických židlí Therapia.

filtr

Therapia iENERGY S

Therapia iENERGY S Doprava zdarma
10 769 Kč vč. DPH

Rostoucí dětská židle Therapia iENERGY S představuje dokonalou ochranu páteře a zdravotní prevenci pro děti od 6 let.

Therapia iENERGY M

Therapia iENERGY M
Ve vzorkovně
Doprava zdarma
13 189 Kč vč. DPH

Ergonomická židle Therapia iENERGY M, pro zdravé sezení, model určený pro střední typ postavy.

Therapia iENERGY L

Therapia iENERGY L
Ve vzorkovně
Doprava zdarma
16 819 Kč vč. DPH

Therapia iENERGY L je nejoblíbenější univerzální terapeutická židle pro střední výšku a šířku postavy.

Therapia iENERGY XL

Therapia iENERGY XL Doprava zdarma
16 819 Kč vč. DPH

Therapia iENERGY XL reprezentuje nejoblíbenější univerzální pro střední a vyšší typ postavy. Model židle má rozšířený sedák a bederní oblast opěry.

Therapia iBODY L

Therapia iBODY L Doprava zdarma
16 819 Kč vč. DPH

Ergonomická pracovní židle Therapia iBODY L pro vyšší osoby je ideálním řešením pro dlouhé sezení v kanceláři u počítače. Reprezentativní design a maximální komfort ocení zejména špičkoví manažeři.

Therapia iBODY XL

Therapia iBODY XL
Ve vzorkovně
Doprava zdarma
19 239 Kč vč. DPH

Ergonomická pracovní židle Therapia iBODY XL pro vyšší osoby je ideálním řešením pro dlouhé sezení v kanceláři u počítače. Reprezentativní design a maximální komfort ocení zejména špičkoví manažeři.

Therapia iBODY XXL

Therapia iBODY XXL Doprava zdarma
18 029 Kč vč. DPH

Zcela unikátní terapeutická pracovní židle Therapia iBODY XXL vyvinuta pro zvláště robustní osoby s výškou až 210 cm a hmotností až do 150 kg.

iMEDI kancelářská

iMEDI kancelářská Doprava zdarma
13 189 Kč vč. DPH

Zdravotní židle iMEDI kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy.

iMEDI lékařská

iMEDI lékařská
Ve vzorkovně
Doprava zdarma
13 189 Kč vč. DPH

Zdravotní židle iMEDI lékařská, kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy.

Chromové doplňky s bílými plasty a kolečky a čalouněním do nešpinavých, omyvatelných a antibakteriálních potahů doporučeno speciálně pro lékaře a laboratorní specialisty.

iMEDI lékařská zvýšená

iMEDI lékařská zvýšená Doprava zdarma
14 399 Kč vč. DPH

Zdravotní židle iMEDI lékařská zvýšená, kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy.

Chromové doplňky s bílými plasty a kolečky a čalouněním do nešpinavých, omyvatelných a antibakteriálních potahů doporučeno speciálně pro lékaře a laboratorní specialisty.

Therapia UNISIT 3990

Therapia UNISIT 3990
Ve vzorkovně
Doprava zdarma
11 616 Kč vč. DPH

Moderní kancelářská židle UNISIT 3990 s integrovanými biozónami THERAPIA® a vysokou opěrou nabízí opravdu komfortní pracovní sezení.

Therapia XMEN

Therapia XMEN Doprava zdarma
24 079 Kč vč. DPH

Ergonomická židle Therapia XMEN nabízí extrémmě odolné univerzální řešení a největší možnou provozní spolehlivost se zárukou 5 let i pro vícesměnné provozy.

Therapia GIGANT

Therapia GIGANT Doprava zdarma
24 079 Kč vč. DPH

Therapia GIGANT, to je největší možná velikost zdravotní židle s extrémní odolností konstrukce a potahu.

iMEDI PRO M

iMEDI PRO M Doprava zdarma
16 819 Kč vč. DPH

Zdravotní židle iMEDI PRO M, kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy,hyperlordóza.

iMEDI PRO L

iMEDI PRO L
Ve vzorkovně
Doprava zdarma
16 819 Kč vč. DPH

Zdravotní židle iMEDI PRO L, kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy, hyperlordóza.

iMEDI PRO XL

iMEDI PRO XL Doprava zdarma
16 819 Kč vč. DPH

Zdravotní židle iMEDI PRO XL, kombinuje komfortní sedák Therapia s anatomickou bederní opěrou. Je proto přednostně určena především lidem s bolestmi zad a vadami držení těla, např. skoliózy,hyperlordóza.

strana: 1 2 další

zpět na: Židle a křesla


Kdo jsme a co vám nabízíme?

Již od roku 1996 úspěšně působíme v oblasti návrhů a realizací interiérů, a to jak administrativních budov a obchodních prostor, tak bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s nápaditými architekty i spolehlivými projektanty a stavebními firmami. Zaměřujeme se na Zlínsko - Zlínský kraj (Zlín, Uherské Hradiště), ale jsme schopni uspokojit poptávky zákazníků z celé ČR. 

Jsme specialisté na kancelářské židle a kancelářská křesla

V našem e-shopu najdete velký výběr kancelářských křesel i židlí, a to od jednoduché kancelářské židle se základní mechanikou až po luxusní ergonomické manažerské kancelářské křeslo. Dále nabízíme kancelářský, bytový i speciální nábytek v typizovaném provedení i s možností výroby na míru.

INTERIER GROUP s.r.o.

Otakarova 1253 (naproti fin. úřadu)
686 01 Uherské Hradiště

Telefon:  572 551 826
Mobil:  725 684 456
Mobil:  725 684 455
E-mail: info@interiergroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí   8 - 17h
Úterý   8 - 17h
Středa   8 - 17h
Čtvrtek   8 - 17h
Pátek   8 - 16h

 

Mapa

Mapa