INTERIER GROUP Úvod Slideshow úvod TON nově na prodejně

TON nově na prodejně

Nově jsme také autorizovaným prodejcem značky TON. Přijďte si vyzkoušet některý z populárních modelů židlí včetně nejprodávanějšího křesla Merano.

TON, to je tradice a poctivost, která oslovuje čím dál více zákazníků. I proto jsme se rozhodli, že se staneme autorizovaným prodejcem renomovaného českého výrobce. Jsme tak vůbec jedinou prodejnou kancelářského nábytku a židlí v okolí Uherského Hradiště, kde výrobky TON najdete. V našem showroomu si můžete prohlédnout a odzkoušet celou řadu modelů, které si získaly díky kvalitě a nadčasovosti srdce tisíců zákazníků v Česku i ve světě.

zpět na: Slideshow úvod


Kdo jsme a co vám nabízíme?

Již od roku 1996 úspěšně působíme v oblasti návrhů a realizací interiérů, a to jak administrativních budov a obchodních prostor, tak bytů a rodinných domů. Spolupracujeme s nápaditými architekty i spolehlivými projektanty a stavebními firmami. Zaměřujeme se na Zlínsko - Zlínský kraj (Zlín, Uherské Hradiště), ale jsme schopni uspokojit poptávky zákazníků z celé ČR. 

Jsme specialisté na kancelářské židle a kancelářská křesla

V našem e-shopu najdete velký výběr kancelářských křesel i židlí, a to od jednoduché kancelářské židle se základní mechanikou až po luxusní ergonomické manažerské kancelářské křeslo. Dále nabízíme kancelářský, bytový i speciální nábytek v typizovaném provedení i s možností výroby na míru.

INTERIER GROUP s.r.o.

Otakarova 1253 (naproti fin. úřadu)
686 01 Uherské Hradiště

Telefon:  572 551 826
Mobil:  725 684 456
Mobil:  725 684 455
E-mail: info@interiergroup.cz

Otevírací doba:

Pondělí   8 - 17h
Úterý   8 - 17h
Středa   8 - 17h
Čtvrtek   8 - 17h
Pátek   8 - 16h

 

Mapa

Mapa